Lektoři

logo-ctverec-250

 

Jakub Kunát

Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Praze. Józe se věnuji 6 let a praktikuji zejména Ashtangu Vinyasu. Během svého pobytu v zahraničí jsem měl možnost být mimo jiné žákem Petera Sansona, který strávil více než 20 let pod vedením Sri K. Pattabhi Joise v indickém Mysore. Praktikování jógy mi dává možnost rozvíjet své tělo, poznávat sám sebe a mít radost ze života.

Veronika Haklová

Jsem instruktorem jógy Fisaf. Vedu lekce Power jógy, Vinyasa flow jógy a lekce SUP Yogy na vodní hladině. Na svých lekcích se snažím pomocí fyzické praxe předat jógové učení s humorem a nadhledem. Ovládnout své tělo, zklidnit svou mysl, zlepšit koncentraci a vybalancovat sportem unavené tělo. Jóga jako nekonečná cesta k poznání sebe sama.

Václav Hnízdil

V letech 2001 – 2009 jsem studoval jógu na ostrově Tenerife a to především pod vedením učitelky Patrizia de Sabata, která je pro mě sluníčkem a zosobněním živoucího mistra hathayogy školy iyengar. Škola iyengar je svou šetrností ideální pro korekce biomechanických tělesných obtíží. Zlomem v životě byl rok 2006, kdy mi byl po vleklých bolestech beder diagnostikován benigní nádor v míšním kanálu, který téměř přerušil míchu. Dle lékařů jsem unikl o vlásek kolečkovému křeslu.

Drahomíra Bačkorová

Mám víc než dvacetiletou praxi jako lektorka  různých aerobních aktivit. Začínala jsem ve dvaceti letech s tradičním aerobicem a step aerobicem, časem jsem se začala specializovat na další formy cvičení. Dnes mám kvalifikace na vedení hodin Tae-bo basic a advanced, Indoor cycling, Bosu, Body styling, Power Yoga basic a advanced. V současné době učím Ashtanga yogu a Pranavashya yogu, jezdím za učiteli do Indického Mysore.

Terka Šnapka

Jóga mi otevírá nejen kyčle, ale i mysl. Postupně se stala součástí mého běžného života. Věnuji se ashtanga vinyása józe, ke které mě přivedl Dalibor Štědronský, můj největší učitel a inspirátor. Od něho se pravidelně učím, např: zkrácená 1. série i 2. série ashtangy vinyásy jógy, bezbolestné zaklánění, „dýchánek“-pranajáma. Držím se mota: Není důležité jak dlouho, ale jak často! Aktuálně studuji na certifikovaného instruktora jógy v rámci FISAF.

Filip Gyenes

Jsem osobním fitness a kondičním trenérem. V současné době studuji na FTVS UK, Trenérskou školu licence A, specializace kulturistika a fitness. Mám dlouhodobou zkušenost s tréninkem. Zabývám se už několik let výživou, hlavně sportovní. Od dětství žiju sportem. Věnoval jsem se bojovým uměním. Rád lyžuji, jezdím na kole, hraji florbal, fotbal a beach volejbal.

Kamila Čermáková

V oblasti lektorství a fitness působím již sedmým rokem. Odstartovala jsem toto období jako lektorka Zumby. Můj rozvoj se posunul do oblasti osobní trenérky, kde se mi otevřely možnosti vést i skupinové lekce: formování těla, bosu, K2, kruhového tréninku, spinningu, trx, power jógy. S tím jde i ruku v ruce správné stravování  a tak jsem se stala výživovou poradkyní. Jelikož i namožené tělo potřebuje relax. Absolvovala jsem kurz sportovních a relaxačních masáží. S dětmi je sranda a tak jsem svojí praxi rozvinula do mateřských školek, kde jsem vyučovala pohybové lekce. Sportem prostě žiju.

Michal Rauer

S jógou jsem se poprvé seznámil ve 33 letech a postupně jsem začal propadat jejímu kouzlu. Hodně brzy potom, co jsem začal cvičit jógu, jsem na sobě samém začal pociťovat velké změny a zároveň jsem cítil touhu, že musím lidem ukázat sílu jógy a její pozitivní účinky na fyzické tělo, psychiku, zdraví a celkový pohled na svět. Jóga  není jenom o cvičení a správném dýchání, ale je to určitá životní cesta, po které můžu jít celý život a vždy tam najdu něco nového. Po různých stylech jógy, které jsem v průběhu let cvičil, jsem se rozhodl pro studium Hatha jógy, která mě nejvíce oslovila. V současné době se mimo jógy věnuji i "Hlubinné abreaktivní psychoterapii" a automatické kresbě. Prvotní myšlenka "spojovat a pomáhat lidem" se naplnila teprve skrze poznání sebe. Děkuji za všechny životní lekce, které mě naučily najít svou vnitřní sílu, své vnitřní já, které se stále učí a zároveň děkuji, že mohu dělat práci, která má hluboký smysl, pomáhá lidem a zároveň baví a naplňuje.