Veronika Haklová

Jsem instruktorem jógy Fisaf. Vedu lekce Power jógy, Vinyasa flow jógy a lekce SUP Yogy na vodní hladině. Na svých lekcích se snažím pomocí fyzické praxe předat jógové učení s humorem a nadhledem. Ovládnout své tělo, zklidnit svou mysl, zlepšit koncentraci a vybalancovat sportem unavené tělo. Jóga jako nekonečná cesta k poznání sebe sama.

Jakub Kunát

Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Praze. Józe se věnuji 6 let a praktikuji zejména Ashtangu Vinyasu. Během svého pobytu v zahraničí jsem měl možnost být mimo jiné žákem Petera Sansona, který strávil více než 20 let pod vedením Sri K. Pattabhi Joise v indickém Mysore. Praktikování jógy mi dává možnost rozvíjet své tělo, poznávat sám sebe a mít radost ze života.

Drahomíra Bačkorová

Mám víc než dvacetiletou praxi jako lektorka různých aerobních aktivit. Začínala jsem ve dvaceti letech s tradičním aerobicem a step aerobicem, časem jsem se začala specializovat na další formy cvičení. Dnes mám kvalifikace na vedení hodin Tae-bo basic a advanced, Indoor cycling, Bosu, Body styling, Power Yoga basic a advanced. V současné době učím Ashtanga yogu a Pranavashya yogu, jezdím za učiteli do Indického Mysore.

Václav Hnízdil

V letech 2001 – 2009 jsem studoval jógu na ostrově Tenerife a to především pod vedením učitelky Patrizia de Sabata, která je pro mě sluníčkem a zosobněním živoucího mistra hathayogy školy iyengar. Škola iyengar je svou šetrností ideální pro korekce biomechanických tělesných obtíží. Zlomem v životě byl rok 2006, kdy mi byl po vleklých bolestech beder diagnostikován benigní nádor v míšním kanálu, který téměř přerušil míchu. Dle lékařů jsem unikl o vlásek kolečkovému křeslu.

Petra Yogachica

Jóga nejen na podložce, tak bych definovala momentální vnímání své cesty jógou i životem. Mám za sebou přes 10 let své vlastní praxe a o něco málo praxe lektorské. Stejně jako já se proměnují i moje lekce. Poznala jsem a poznávám různé učitele, české i zahraniční, jógové i nejógové. Stále se učím a objevuji nové souvislosti. Vnímám svět jako jeden velký celek, v kterém jsme všichni propojeni a máme možnost v tomto prostoru tvořit. Mám radost, že tuto možnost mám. A baví mě to všechno sdílet v prostoru svých lekcí v klidném hathajógovém rytmu prostřednictvím jógových pozic, dechu a relaxace.

Jirka Ullrich

Otevřené kurzy kubánské salsy, soukromé lekce salsy.

S Jirkou Ullrichem, který se salsou začínal u Mandy Valdése a vedl kurzy salsy v Pardubicích.

Tereza Antošová

Již 12 let se zabývám taoistickou alchymií a bojovým uměním Tchaj-ťi, tradičním čínským uměním práce s energií Čchi-kungem, japonskou dotykovou terapií Shiatsku a Shintai (využívající znalostí čínské medicíny) a přírodním léčením REIKI podle metody Dr. Mikao Usui, pravidelně medituji. Dále se zajímám o tibetskou mystiku, jógu, sakrální geometrii, psychologii barev a léčení barvami, východní nauky, filosofie, kulturu a umění. Návštěva Japonska mě inspirovala jak úžasným způsobem a citlivě může tradice přežít v lidech i v dnešní době a v civilizované společnosti.

Michal Rauer

S jógou jsem se poprvé seznámil ve 33 letech a postupně jsem začal propadat jejímu kouzlu. Hodně brzy potom, co jsem začal cvičit jógu, jsem na sobě samém začal pociťovat velké změny a zároveň jsem cítil touhu, že musím lidem ukázat sílu jógy a její pozitivní účinky na fyzické tělo, psychiku, zdraví a celkový pohled na svět. Jóga není jenom o cvičení a správném dýchání, ale je to určitá životní cesta, po které můžu jít celý život a vždy tam najdu něco nového. Po různých stylech jógy, které jsem v průběhu let cvičil, jsem se rozhodl pro studium Hatha jógy, která mě nejvíce oslovila. V současné době se mimo jógy věnuji i "Hlubinné abreaktivní psychoterapii" a automatické kresbě. Prvotní myšlenka "spojovat a pomáhat lidem" se naplnila teprve skrze poznání sebe. Děkuji za všechny životní lekce, které mě naučily najít svou vnitřní sílu, své vnitřní já, které se stále učí a zároveň děkuji, že mohu dělat práci, která má hluboký smysl, pomáhá lidem a zároveň baví a naplňuje.

Jana Cucyková

Vede lekce jógy pro začátečníky, jezdí na paddleboardech a vede dětskou jógu, věčně usměvavá jogínka z yogalab.

Alena Rajmanová

Lektor jógy ve společnosti Sahasrara Yoga v Pardubicích lektorka jógy na škole Ajay Bobade - Yoga Surya International, vzdělání Power Yoga Akademie , vede lekce zaměřené na harmonizaci čaker.