VERONIKA HAKLOVÁ

Jsem instruktorem jógy Fisaf. Vedu lekce Power jógy, Vinyasa flow jógy a lekce SUP Yogy na vodní hladině. Na svých lekcích se snažím pomocí fyzické praxe předat jógové učení s humorem a nadhledem. Ovládnout své tělo, zklidnit svou mysl, zlepšit koncentraci a vybalancovat sportem unavené tělo. Jóga jako nekonečná cesta k poznání sebe sama.


DRAHOMÍRA BAČKOROVÁ

Mám víc než dvacetiletou praxi jako lektorka různých aerobních aktivit. Začínala jsem ve dvaceti letech s tradičním aerobicem a step aerobicem, časem jsem se začala specializovat na další formy cvičení. Dnes mám kvalifikace na vedení hodin Tae-bo basic a advanced, Indoor cycling, Bosu, Body styling, Power Yoga basic a advanced. V současné době učím Ashtanga yogu a Pranavashya yogu, jezdím za učiteli do Indického Mysore.


KATEŘINA DRYMLOVÁ

Jógu praktikuji zatím 3 roky, během kterých jsem vyzkoušela několik různých stylů (vinyasa, hatha, kundalini, fly). Fly jóga mě zaujala natolik, že jsem si udělal kurz a získala jsem certifikát D-Yogi Fly (Level 1). V Yogalab vedu lekce Fly jógy, SUP Fitness. V příštím roce se chystám na celoroční kurz Jóga do hloubky pod vedením Ajay Bobade.
Ve volném čase se věnuji synovi, sportuji (kolo, brusle), trávím hodně času v přírodě.

 


JAKUB KUNÁT

Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Praze. Józe se věnuji 6 let a praktikuji zejména Ashtangu Vinyasu. Během svého pobytu v zahraničí jsem měl možnost být mimo jiné žákem Petera Sansona, který strávil více než 20 let pod vedením Sri K. Pattabhi Joise v indickém Mysore. Praktikování jógy mi dává možnost rozvíjet své tělo, poznávat sám sebe a mít radost ze života.

 


 

EVA HRONOVÁ ČALADI

Katedra tělovýchovy a sportu Pardubice.
Všesportovní usměvavá duše v yogalabu vede lekci Vinyasa jógy.

 

 


 

ALENA RAJMANOVÁ

Lektor jógy ve společnosti Sahasrara Yoga v Pardubicích lektorka jógy na škole Ajay Bobade – Yoga Surya International, vzdělání Power Yoga Akademie , vede lekce zaměřené na harmonizaci čaker.

 

 


 

MICHAL RAUER

S jógou jsem se poprvé seznámil ve 33 letech a postupně jsem začal propadat jejímu kouzlu. Hodně brzy potom, co jsem začal cvičit jógu, jsem na sobě samém začal pociťovat velké změny a zároveň jsem cítil touhu, že musím lidem ukázat sílu jógy a její pozitivní účinky na fyzické tělo, psychiku, zdraví a celkový pohled na svět. Jóga není jenom o cvičení a správném dýchání, ale je to určitá životní cesta, po které můžu jít celý život a vždy tam najdu něco nového. Po různých stylech jógy, které jsem v průběhu let cvičil, jsem se rozhodl pro studium Hatha jógy, která mě nejvíce oslovila. V současné době se mimo jógy věnuji i „Hlubinné abreaktivní psychoterapii“ a automatické kresbě. Prvotní myšlenka „spojovat a pomáhat lidem“ se naplnila teprve skrze poznání sebe. Děkuji za všechny životní lekce, které mě naučily najít svou vnitřní sílu, své vnitřní já, které se stále učí a zároveň děkuji, že mohu dělat práci, která má hluboký smysl, pomáhá lidem a zároveň baví a naplňuje.


 

KATEŘINA JANEČKOVÁ

Sport a pohyb jako takový miluji od malička. Před 10 lety, po narození prvního syna, jsem k výbušným druhům sportů přidala i praktikování jógy a obojí mi zůstalo dodnes. Pěkně v harmonii. S narozením druhého syna do sebe začaly tak nějak zčásti náhodně a zčásti vědomě zapadat puzzlíky změny mého dalšího osobního směřování. A i když ta skládanka určitě čeká na spoustu dalších dílků, už nyní nabízím v Yogalabu tyto typy kurzů/lekcí/aktivit – dětská jóga – 3 – 5 – 9 let, dětská jóga s prvky AJ 3-5, tématické jóga oslavy pro děti, jóga pro funkční tělo – dospělí.

 


 

VLADIMÍRA POLÁKOVÁ
Józe se věnuji 25 let. Jóga byla a je smyslem mého života. Tuto cestu a životní styl bych chtěla ukázat i jiným lidem, učit je zdravému životnímu stylu, pomáhat jim udržet si pružné tělo, mladistvý vzhled a čistou mysl. Proto moje lekce jógy jsou vyvážené z dechových cvičení, posilujících cviků a relaxací.

 

 


 

JIŘÍ ULLRICH

Otevřené kurzy kubánské salsy, soukromé lekce salsy.

S Jirkou Ullrichem, který se salsou začínal u Mandy Valdése a vedl kurzy salsy v Pardubicích.

 

 


 

PETRA YOGACHICA

Jóga nejen na podložce, tak bych definovala momentální vnímání své cesty jógou i životem. Mám za sebou přes 10 let své vlastní praxe a o něco málo praxe lektorské. Stejně jako já se proměnují i moje lekce. Poznala jsem a poznávám různé učitele, české i zahraniční, jógové i nejógové. Stále se učím a objevuji nové souvislosti. Vnímám svět jako jeden velký celek, v kterém jsme všichni propojeni a máme možnost v tomto prostoru tvořit. Mám radost, že tuto možnost mám. A baví mě to všechno sdílet v prostoru svých lekcí v klidném hathajógovém rytmu prostřednictvím jógových pozic, dechu a relaxace.