VERONIKA HAKLOVÁ

Jsem instruktorem jógy Fisaf. Vedu lekce Power jógy, Vinyasa flow jógy a lekce SUP Yogy na vodní hladině. Na svých lekcích se snažím pomocí fyzické praxe předat jógové učení s humorem a nadhledem. Ovládnout své tělo, zklidnit svou mysl, zlepšit koncentraci a vybalancovat sportem unavené tělo. Jóga jako nekonečná cesta k poznání sebe sama.

 

 


JAKUB KUNÁT

Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Praze. Józe se věnuji 6 let a praktikuji zejména Ashtangu Vinyasu. Během svého pobytu v zahraničí jsem měl možnost být mimo jiné žákem Petera Sansona, který strávil více než 20 let pod vedením Sri K. Pattabhi Joise v indickém Mysore. Praktikování jógy mi dává možnost rozvíjet své tělo, poznávat sám sebe a mít radost ze života.

 


DRAHOMÍRA BAČKOROVÁ

Mám víc než dvacetiletou praxi jako lektorka různých aerobních aktivit. Začínala jsem ve dvaceti letech s tradičním aerobicem a step aerobicem, časem jsem se začala specializovat na další formy cvičení. Dnes mám kvalifikace na vedení hodin Tae-bo basic a advanced, Indoor cycling, Bosu, Body styling, Power Yoga basic a advanced. V současné době učím Ashtanga yogu a Pranavashya yogu, jezdím za učiteli do Indického Mysore.

 


VÁCLAV HNÍZDIL

V letech 2001 – 2009 jsem studoval jógu na ostrově Tenerife a to především pod vedením učitelky Patrizia de Sabata, která je pro mě sluníčkem a zosobněním živoucího mistra hathayogy školy iyengar. Škola iyengar je svou šetrností ideální pro korekce biomechanických tělesných obtíží. Zlomem v životě byl rok 2006, kdy mi byl po vleklých bolestech beder diagnostikován benigní nádor v míšním kanálu, který téměř přerušil míchu. Dle lékařů jsem unikl o vlásek kolečkovému křeslu.

 


PETRA YOGACHICA

Jóga nejen na podložce, tak bych definovala momentální vnímání své cesty jógou i životem. Mám za sebou přes 10 let své vlastní praxe a o něco málo praxe lektorské. Stejně jako já se proměnují i moje lekce. Poznala jsem a poznávám různé učitele, české i zahraniční, jógové i nejógové. Stále se učím a objevuji nové souvislosti. Vnímám svět jako jeden velký celek, v kterém jsme všichni propojeni a máme možnost v tomto prostoru tvořit. Mám radost, že tuto možnost mám. A baví mě to všechno sdílet v prostoru svých lekcí v klidném hathajógovém rytmu prostřednictvím jógových pozic, dechu a relaxace.

 


JIŘÍ ULLRICH

Otevřené kurzy kubánské salsy, soukromé lekce salsy.

S Jirkou Ullrichem, který se salsou začínal u Mandy Valdése a vedl kurzy salsy v Pardubicích.

 

 


IVA KNAJFL

Jmenuji se Iva Knajfl,ve sportovním prostředí se pohybuji do mala, jakožto
atlet jsem vystudovala Sportovní gymnázium, Highbury
Collage. Sedm let pracuji jako lektorem Pole dance tance, lektor
dotekové terapie. Aktivně se zabývám horolezectvím a
vysokohorskou turistikou.Díky náročnosti těchto sportů jsem se začala zabývat tématem správné rekonvalescence, strečinku, kompenzačním cvičením, cvičením fascíí. Stala jsem se certifikovaným funkčním trenérem,
trenérem zdravotní TV. Účinnost cvičení fascií mě ohromila, navíc je cvičení
na válcích opravdu zábavné.


KATEŘINA JANEČKOVÁ

Sport a pohyb jako takový miluji od malička. Před 10 lety, po narození prvního syna, jsem k výbušným druhům sportů přidala i praktikování jógy a obojí mi zůstalo dodnes. Pěkně v harmonii. S narozením druhého syna do sebe začaly tak nějak zčásti náhodně a zčásti vědomě zapadat puzzlíky změny mého dalšího osobního směřování. A i když ta skládanka určitě čeká na spoustu dalších dílků, už nyní nabízím v Yogalabu tyto typy kurzů/lekcí/aktivit – dětská jóga – 3 – 5 – 9 let, dětská jóga s prvky AJ 3-5, tématické jóga oslavy pro děti, jóga pro funkční tělo – dospělí.

 


MICHAL RAUER

S jógou jsem se poprvé seznámil ve 33 letech a postupně jsem začal propadat jejímu kouzlu. Hodně brzy potom, co jsem začal cvičit jógu, jsem na sobě samém začal pociťovat velké změny a zároveň jsem cítil touhu, že musím lidem ukázat sílu jógy a její pozitivní účinky na fyzické tělo, psychiku, zdraví a celkový pohled na svět. Jóga není jenom o cvičení a správném dýchání, ale je to určitá životní cesta, po které můžu jít celý život a vždy tam najdu něco nového. Po různých stylech jógy, které jsem v průběhu let cvičil, jsem se rozhodl pro studium Hatha jógy, která mě nejvíce oslovila. V současné době se mimo jógy věnuji i „Hlubinné abreaktivní psychoterapii“ a automatické kresbě. Prvotní myšlenka „spojovat a pomáhat lidem“ se naplnila teprve skrze poznání sebe. Děkuji za všechny životní lekce, které mě naučily najít svou vnitřní sílu, své vnitřní já, které se stále učí a zároveň děkuji, že mohu dělat práci, která má hluboký smysl, pomáhá lidem a zároveň baví a naplňuje.


JANA CUCYKOVÁ

Vede lekce jógy pro začátečníky, jezdí na paddleboardech a vede dětskou jógu, věčně usměvavá jogínka z yogalab

 

 

 


ALENA RAJMANOVÁ

Lektor jógy ve společnosti Sahasrara Yoga v Pardubicích lektorka jógy na škole Ajay Bobade – Yoga Surya International, vzdělání Power Yoga Akademie , vede lekce zaměřené na harmonizaci čaker.

 

 


KATEŘINA DRYMLOVÁ

Jógu praktikuji zatím 3 roky, během kterých jsem vyzkoušela několik různých stylů (vinyasa, hatha, kundalini, fly). Fly jóga mě zaujala natolik, že jsem si udělal kurz a získala jsem certifikát D-Yogi Fly (Level 1). V Yogalab vedu lekce Fly jógy, SUP Fitness. V příštím roce se chystám na celoroční kurz Jóga do hloubky pod vedením Ajay Bobade.
Ve volném čase se věnuji synovi, sportuji (kolo, brusle), trávím hodně času v přírodě.

 


EVA HRONOVÁ ČALADI

Katedra tělovýchovy a sportu Pardubice
Všesportovní usměvavá duše v yogalabu vede lekci Vinyasa jógy