WORKSHOPY

FISAF ve spolupráci s YOGALAB pořádá workshop

CVIČENÍ NA PADDLEBOARDU S PRVKY JÓGY

TERMÍN: 29. – 30. 7. 2017

KDE: YOGALAB, Labská 377, Pardubice

CENA: 2.990,- Kč

ČASOVÁ NÁROČNOST: 20 hodin, 8 – 18 hodin

CHARAKTERISTIKA KURZU:

Cvičení na paddleboardu s prvky jógy je přirozeným rozšířením Vaší praxe cvičení spojených s vzrušujícím zážitkem Stand-Up Paddleboardingu (SUP). Účastníci našich lekcí se učí, jak správně používat Stand-Up Paddleboard a jak provádět např. jógové ásány, zatímco plují na hladině klidné vody. Paddleboard jóga a cvičení je vytvořena pro zvýšení síly, flexibility a balance. Cvičení na paddleboardu s prvky jógy je praktikováno na paddleboardu americké značky Boga – prkna určená speciálně na jógu. Není nic lepšího, než trávit čas se cvičením v jógovém studiu vytvořeném samotnou matkou přírodou.

Tento workshop je možné absolvovat samostatně nebo jako 3.stupeň vzdělávání pro získání živnostenského listu

PROČ SE NA KURZ PŘIHLÁSIT:

  • Získáte nové zkušenosti
  • Pomůže vám to v dalším lektorování i jiných sportů
  • Získáte nové kolegy z workshopu
  • Můžete si vyměňovat zkušenosti se zkušenými lektory
  • Získáte větší přehled

LEKTORSKÝ TÝM:

 

Veronika Haklová – Instruktorka jógy FISAF, vede lekce Power jógy, Vinyasa flow jógy a lekce SUP Yogy na vodní hladině. Na svých lekcích se snaží pomocí fyzické praxe předat jógové učení s humorem a nadhledem. Ovládnout své tělo, zklidnit svou mysl, zlepšit koncentraci a vybalancovat sportem unavené tělo. Jóga jako nekonečná cesta k poznání sebe sama.

 

 

S SEBOU: Psací potřeby, sportovní oblečení vhodné na vodu (plavky), oblečení na převlečení v případě pádu do vody a lehké občerstvení a pití.

PŘIHLÁŠKY: http://fisaf.cz/vzdelavaci-kurzy/workshopy-mimo-jogu/cviceni-na-paddleboardu-s-prvky-jogy/